Artık sitemize trafik göndererek yapılan satışlardan %10 ile %15’e kadar komisyon kazanabilirsiniz. Gelir ortaklığına katılmak tamamen ücretsizdir, kesinlikle gizli bir koşul bulunmamaktadır.

Ayrıca kendi referansınızla başka gelir ortakları davet edebilirsiniz. Gelir ortaklığına davet ettiğiniz kişiler sizin alt üyeleriniz olacak. Alt Üyeleriniz yaptıkları satışlardan da kazanç sağlayacaksınız. Açıklamak gerekirse; sizin getirdiğiniz müşteri alışverişinden %10, sizin alt üyenizinkinden %5, alt üyenizin alt üyesinden ise %2 kazanacaksınız. Yeni gelen çok katmanlı yapı ile üye olduktan sonra sizin paylaştığınız linklerden satış olmasa bile sizin getirdiğiniz satış ortaklarının kazançlarına ortak olacaksınız. Örneğin 3 tane youtuber veya instagram fenomenini üye yapmayı başarırsanız onların yaptırdığı 1000’lerce liralık satış komisyonunun yarısını hiçbir şey yapmadan kazanacaksınız. Hatta sizin getirdiğiniz üye instagram fenomeni olmayabilir bu üyenin getirdiği üye fenomense ve çok kişiye ulaşabiliyorsa bu satışların da 1/3’üne ortak olacaksınız.

Nasıl Çalışır:

  1. Sitemize bu linke tıklayarak üye olabilirsiniz.
  2. Site yöneticisi tarafından başvurunuz incelendikten sonra onaylanır. (onaylanması genelde 10 dakikadan kısa sürer)
  3. Gelir ortaklığı hesabınız açılınca sitemizin herhangi bir sayfasına link oluşturabilirsiniz. Gelir ortaklığı paneli sitemizin linkinin sonuna sizi tanımlayan bir sayı ekler böylece trafiğin sizden geldiğini takip ederiz. Örneğin: https://www.fourfkozmetik.com.tr?ref=297 bu linkteki 297 sayısı tamamen size özeldir ve bu linke tıklanarak yapılan satışlardan %10 ile %15 arası nakit komisyon alırsınız.
  4. Linke tıklandıktan hemen sonra satışın gerçekleşmesi gerekmez, potansiyel müşterimiz 7 30 (satın alma süresini gelir ortaklarımızın lehine 7 günden 30 güne çıkardık) gün içinde aynı telefonu veya bilgisayarı kullanarak satın alma yaparsa komisyonu kazanırsınız.

Kazanılan Komisyonlar Bana Nasıl Ödenecek:

Yapılan satış üzerinden 14 gün geçmesi beklenir. Bu süre kargolama ve muhtemel banka ödemelerindeki gecikmeler düşünülerek eklenmiştir. 14 gün sonra, satışlardan hesabınızda biriken komisyonlar 100 TL yi geçtikten sonra sizin IBAN numaranıza kazandığınız komisyonlar gönderilir. Eğer toplam komisyon kazancınız 100 TL altında kaldıysa bu bakiye sonraki aya devreder, hak kaybı yaşamazsınız.

Dilerseniz kazandığınız komisyonları IBAN ile almadan mağazamızda indirim çeki olarak kullanabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirim, Üst limit var mı:

Sitemizden kazanabileceğiniz komisyonda herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Ne kadar çok satışa aracılık yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

Linkleri Nerede Paylaşabilirim:

Referanslı (Gelir Ortaklığı) linklerinizi facebook, instagram, twitter, donanım haber, pinterest, whatsapp grupları, telegram grupları, youtube yorumları, forumlar, kendi web siteniz gibi dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Linki mümkün olduğunca çok insana ulaşabilecek gruplarda paylaşmanız sizin potansiyel gelirinizi arttıracaktır. Örneğin 300 bin üyesi bulunan bir telegram veya facebook grubunda sitemizin referanslı linkini paylaşmanız 10 binlerce liralık satışa aracılık edebilir, bunun karşılığında size %15’e varan nakit ödeme yaparız.

Tahmini Kazancım Ne Olur:

Referanslı linki facebookta kuaförler sayfasında paylaştığınızı varsayalım. Bu sayfanın 30 bin takipçisi olsun ve üyelerin çoğunluğu berber ve kuaförlerden oluşsun. Linkiniz 10 bin kişi tarafından görülüp toplamda 2000 tıklama alsın. Tıklayanların %5 i 7 30 (satın alma süresini gelir ortaklarımızın lehine 7 günden 30 güne çıkardık) gün içinde satın alma yapsın. Ortalama sipariş miktarı ise 1500 TL olsun. Bu durumda 2000×5/100x1500x15/100= 22 500 TL komisyon kazanırsınız. (Başlangıç komisyonu %10 olmakla birlikte bu hesapta çok fazla satış yapıldığı için üst komisyon oranına geçilmiş, %15 komisyon ile hesaplanmıştır.)

Örnek Pazarlama Stratejileri:

Mesela kuaförde çalışıyorsunuz. Tavsiye edilen makineler, tavsiye edilen boyalar gibi bir broşür bastırırsınız. bu broşürde her ürün fotoğrafı altında ilgili ürün linkini QR kod ile gösterirsiniz. QR kod telefona okutulunca link açılır ve web sitemizdeki ilgili sayfaya müşteri gelir. Ziyaretten sonraki 7 30 (satın alma süresini gelir ortaklarımızın lehine 7 günden 30 güne çıkardık) gün içinde herhangi bir zamanda satış olursa komisyon kazanırsınız. Bu broşürü sadece reklam yerine pratik bilgilerin bulunduğu broşür halinde tasarlamanız satışlarınızı arttıracaktır. Örneğin, Evde nasıl saç kesilir, Evde nasıl saç boyanır gibi bilgi verdikten sonra tavsiye ettiğimiz tıraş makinesi, saç boyası gibi linkleri broşürün sonunda paylaşabilirsiniz. Unutmayın insanlar bilgi içeren broşürleri daha üzün süre saklar. Belki bir müşteri evine götürdüğü broşürü 3 ay sonra tekrar okuyup ürün satın alabilir. Ayrıca linklerin QR kod içinde olması insanlarda merak uyandırır, insanlar QR kod içinde ne olduğunu merak ederler.

Eğer çok ziyaret edilen forumlarda üyeliğiniz varsa, bu sitelerde uygun başlıklar altına referans linkinizi bırakarak yüksek gelir sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda link bırakabileceğiniz siteler: eksizozluk, donanımhaber, frmtr, memurlar.net, shiftdelete.net gibi.

Hoşgeldin Hediyesi Var Mı:

Evet ilk abonelik için 20 TL hoşgeldin komisyonu hesabınıza tanımlanır. Satışa aracılık yapsanız da yapmasanız da sadece üye olarak bu miktarı kazanmış olacaksınız.

Kendi Linkimle yaptığım alışverişlerden komisyon kazanır mıyım:

Evet kendi alışverişinizi kendi referans linkinize tıklayarak yaparsanız komisyon kazanırsınız.

Çok satışa aracılık yaparsam komisyon oranım artar mı:

Başlangıçta %10, 10 bin TL satışa aracılık yaptıktan sonra %12, 20 bin TL satışa aracılık yaptıktan sonra %15 komisyon kazanacaksınız.

Referans Link Nedir:

Referanslı link bir web sitesinin normal adresine eklenen ve trafiğin kaynağının hangi gelir ortağından geldiğini takip edip o gelir ortağımıza komisyon ödememizi mümkün kılan bir link çeşitidir.

Normal Link: https://www.fourfkozmetik.com.tr/

Referanslı Link: https://www.fourfkozmetik.com.tr?ref=1

Yukarıdaki referanslı link örnek olarak verilmiştir. Kendi referanslı linkinizi aşağıdaki linke üye olduktan oluşturabilirsiniz.

Referanslı link sadece anasayfaya yönlendirilmek zorunda değil. Örneğin arkadaşınızın sitemizde satılan ekstra sarı renk saç boyasına ihtiyacı olsun. Arkadaşınıza anasayfamız yerine direkt o ürünün linkini gönderebilirsiniz. Böylece linkinize tıkladıktan sonra arkadaşınız sitemizde ürünü arayarak zaman kaybetmeyecek, direkt ürün sayfasına gidecek. Muhtemelen satış yapma olasılığınız artacak. Tek yapmanız gereken üye olduktan sonra reklamını yapmak istediğiniz ürünün referanslı linkini ürettirmek.

Ayrıca üyelik sayfanızdan aynı ürün için farklı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Mesela aynı saç boyasını hem instagramda hem de facebookta tanıtıp zamanla hangi kampanyanın daha iyi satış yaptığını ölçebilirsiniz. Daha sonra daha iyi satış yapan kanala ağırlık verip gelirinizi arttırabilirsiniz.

Gelir Ortaklığına Başlamak İstiyorum.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize yazınız: info@fourf.com.tr

Önemli Uyarı: Bazı kullanıcılarımızın linkleri bir süre internette paylaştıktan sonra link paylaşmayı bıraktıklarını hatta kullanıcı adı ve şifrelerini ve hatırlatma email adreslerini unuttuklarını tecrübe ettik. Ancak internette paylaştığınız linkler siz onları silene kadar internette kalır ve aylar sonra birisi tarafından tıklanıp satışa aracılık edebilir. Bu şekilde kazandığınız komisyonlar hesabınızda birikmeye devam eder. Bu tür durumlarda size ulaşıp komisyonlarınızı ödeyebilmemiz için kayıt sırasında ‘Bizi Nasıl Tanıtmayı Düşünüyorsunuz?’ kısmına size daha kolay ulaşmak için cep telefonu numaranızı da yazmanızı rica ederiz.